sob., 03.07.2021

10 PLN

Projektowanie ogrodów — warsztat dla dorosłych

Podczas spotkania z architektką krajobrazu, Darią Szarejko-Worobiej, poznamy wachlarz możliwości w planowaniu własnej zielonej przestrzeni, sposoby łączenia roślin, zasady i etapy projektowania. Teorię uzupełnimy spacerem po okolicy. Przyjrzymy się dobrym i złym praktykom projektowym, planistycznym czy pielęgnacyjnym. „Na żywo” dokonamy próby przeprojektowania przestrzeni, w której się znajdujemy, aby wytłumaczyć znaczenie obserwacji terenu, analiz i zastosowania różnych grup roślin.

Warsztaty nie tworzą cyklu, spotkanie otwarte jest dla wszystkich osób chcących rozpocząć swą przygodę lub ugruntować wiedzę dotyczącą projektowania ogrodów.

Spotykamy się pod Muzeum Woli na Srebrnej 12. KUP BILET

Warsztaty towarzyszą wystawie Więcej zieleni! Projekty Aliny Scholtz
Zobacz cały program towarzyszący wystawie