Zarezerwuj Zarezerwuj Kup bilet

Zajęcia rodzinne
Wstęp bezpłatny

Gra w Przemiany – Interaktywne zwiedzanie rodzinne

Grafika. Na jsanym tle po prawej kolaż zrobiony ze zdjęć budynków. Nad nim tekst Przemiany. Obok tekst: Krajobraz Woli po 1989 roku.

Zapraszamy rodziny na zwiedzanie wystawy z edukatorem.

W każdą niedzielę, w godz. 11.00 – 15.00 mogą Państwo zarezerwować prywatne zwiedzanie w gronie swojej rodziny. Podczas spotkania zabawa w kolaż architektoniczny w stylu lat 90’, karta zadań dla spostrzegawczych, lokalny sondaż i wielkoformatowe pomoce edukacyjne z muzealnego recyclingu.

Rezerwacje: katarzyna.zukowska@muzeumwarszawy.pl, tel.: 22 277 44 69;

Czas trwania spotkania i zajęć (45 min.)

Zarezerwuj Zarezerwuj