pt., 05.03.2021

Oprowadzanie
Wstęp bezpłatny

Oprowadzanie po wystawie Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku

Grafika. Na jsanym tle po prawej kolaż zrobiony ze zdjęć budynków. Nad nim tekst Przemiany. Obok tekst: Krajobraz Woli po 1989 roku.

O wystawie, jej założeniach i poruszanych problemach opowiadać będzie zespół Muzeum Woli.

Przemiany zachodziły nie tylko w obszarze architektury i urbanistyki, ale również kultury wizualnej naszego otoczenia, a wszystko zanurzone było w zmianach gospodarczych i politycznych. Do tego odniesiemy się podczas naszego oprowadzania.

Limit osób na oprowadzaniu: 20.