sob., 26.09.2020

Spacer

Spacer: Śladami książki „Pod wronimi skrzydłami”.

Subiektywny spacer powiedzie przez „Dziki Zachód”, osobiste wspomnienia i wgląd w historię tej części dzielnicy, która żywa jest we wspomnieniach i indywidualnej pamięci.

Spacer poprowadzi Adam Stępiński, autor biograficznej książki: „Pod wronimi skrzydłami”. Przechadzając się po współczesnej Woli zaglądać będziemy w jej klimatyczną przeszłość.

Gdzie: Urząd Dzielnicy Wola, al. „Solidarności” 90

Godzina: 12:00

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem: magdalena.staroszczyk@muzeumwarszawy.pl