sob., 12.12.2020

Bezpłatny

Wola Kolaż. Warsztaty dla młodzieży i dorosłych.

Grafika. Kolory różowe. Na środku budynek, na nim błękitny kształt litery V. Po prawej człowiek. Po lewe napis: wola kolaż. warsztaty online

Potraktujemy kolaż jako narzędzie eksperymentalne do pracy z estetyką zaczerpniętą z krajobrazu Warszawskiej Woli. Korzystając z materiałów wizualnych przedstawionych na wystawie „Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku” uczestnicy stworzą kilka kompozycji plastycznych.

Dowiesz się jak budować narrację za pomocą prostych zabiegów graficznych. Omówimy sposoby pracy z fotografią.

Do układanki kolażowej użyjemy aplikacji Genial.ly. Kolaż możesz stworzyć w trakcie warsztatu lub później.

Warsztat poprowadzą Małgorzata Czekajło i Maria Gajewska projektantki scenografii wystawy Przemiany. Prowadzą wspólnie studio projektowe Iskry.

Warsztaty odbędą się na Facebooku Muzeum Woli.

Wydarzenie towarzyszące wystawie Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku.

Sprawdź pozostałe wydarzenia towarzyszące wystawie.