sob., 21.11.2020

10 PLN

Czy to zabytek? Wolskie układanki online dla dzieci

Grafika. Jasno-różowe tło. Na środku czerwony budynek. Przed budynkiem kształt V przypominający światło reflektorów. Na około czarne ślady stóp, na końcu stoi chłopiec. Po lewej napis Wola do składania.

Poznaj zabytki Woli poprzez serię zabaw i gier online. Uporządkujemy domy na osiedlu społecznym, stworzymy kolorową plombę architektoniczną, ułożymy puzzle z ikonami architektonicznymi Woli, porównamy zdjęcia ćwicząc spostrzegawczość na najciekawszych budynkach. Dzięki różnorodnym ćwiczeniom poznacie losy zabytków na Woli. Wspólnie zastanowimy się także nad ich przyszłością.

Prowadzenie: Katarzyna Żukowska

Odbiorcy: dzieci 8-12 lat

KUP BILET

Bilety na wydarzenie są dostępne do godziny jego rozpoczęcia. Sugerujemy ich zakup odpowiednio wcześniej, tak aby móc bezpiecznie zalogować się 5-10 minut przed startem. Prosimy wziąć pod uwagę, że systemy sprzedażowe potrzebują minimum kilku minut na realizację transakcji.

W mailu z potwierdzeniem zakupu otrzymają Państwo link do wykładu online na platformie ZOOM. Po kliknięciu w link otworzy się anglojęzyczna aplikacja ZOOM, a jeśli nie mają jej Państwo, to pojawi się komunikat z prośbą o bezpłatną instalację aplikacji na komputerze, tablecie lub smartfonie.