sob., 25.05.2024

udział bezpłatny

Frywolka Fugazi – set djski

Wystarczyło 11 miesięcy, by w klubie Fugazi wystąpiły takie zespoły, jak Maanam, Dżem, Kult, Brygada Kryzys, Izrael, Wilki, Hey, czy Max i Kelner Tehno Terror. Rock, spotykał bluesa, reggae, punka i pierwsze eksperymenty z techno. Ten eklektyzm wzmacniał energię publiczności i samego klubu.

„Frywolka Fugazi – set djski” to próba wejścia jeszcze raz do tego tygla muzycznego by poczuć choć przez chwilę dźwiękowy pejzaż tego legendarnego klubu.

Set poprzedzi, krótka rozmowa z Waldemarem Czapskim – twórcą klubu Fugazi.

W przypadku złych warunków pogodowych set przeniesiony będzie do wnętrza Muzeum Woli.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje ograniczona liczba miejsc.

Poznajcie pełny program wydarzenia:

99 | godz. 20:00
Bartłomiej Czapski i Krzysztof Szyc to duet działający od 2021 roku. Ich występy zacierają granice między koncertem, rave’m i performansem a muzyczne inspiracje rozciągają się od hip-hopu i punka, po techno i industrial. W sobotni wieczór zaprezentują bezkompromisowy set, na który składać się będą utwory z ich debiutanckiej płyty Arachnophobia.

The Pau | godz. 20:40
Postać, której energią i kreatywnością można by obdarzyć nie jeden zespół. Pod tym jednoosobowym projektem kryje się Paulina Dudek, która konsekwentnie od 2015 roku podąża swoją drogą, wpisując się w etos punkowego DIY.

Lady Aarp | godz. 21:20
Zespół tworzą Sebastian Witkowski i Kasia Kolbowska. Brzmienie Lady Aarp to oniryczne, odrealnione dźwięki harfy połączone z syntetycznymi brzmieniami i elektroniką. Ich muzyka, odchodząc od rytmiki i melodyjności, zmienia się chwilami w czystą abstrakcję.