sob., 17.09.2022

Warsztaty rodzinne
10 zł (jedno dziecko i jeden opiekun bezpłatnie)

Jedna Sztuka Biletu | „Białoszewski nieosobny”

Warsztaty rodzinne na wystawie „Białoszewski nieosobny” to okazja do poznania Mirona, jego kolegów i koleżanek, a także okazja do świetnej zabawy.

Podczas warsztatów pobawimy się ciekawymi materiałami piśmienniczymi, pięknie zaprojektowanymi papierami i narzędziami wyzwalającymi wyobraźnię. Czekają na was złote farby i profesjonalne markery, stemple, brokaty i naklejki.

Każdy uczestnik stworzy ogromny bilet na piance – bilet wstępu na przedstawienie teatralne.

Potem powielisz maszynowo, by mógł posłużyć, gdy dzieciaki zechcą bawić się w teatr i zaprosić rodziców, znajomych i/lub pół Warszawy.

Pięknie zaprojektowane plakaty, programy, zaproszenia i bilety towarzyszą nam na co dzień. Grafiki użytkowe mają także długą historię. Podczas zajęć zobaczymy ciekawe i zabawne przykłady, rzucimy okiem na dawno niepokazywane obiekty z kolekcji Muzeum Woli i odwiedzimy aktualną wystawę czasową, żeby zainspirować się paletą kolorów z prac Ludmiły Murawskiej i Emfazego. Współtworzyli oni oprawę plastyczną domowych przedstawień pewnej bardzo kreatywnej grupy przyjaciół.

Sprawdź harmonogram warsztatów.