sob., 02.10.2021

wstęp bezpłatny

Krajobraz z wodą | Festiwal Kultury Bez Barier

Zapraszamy na wystawę „Więcej Zieleni! Projekty Aliny Scholtz”. Poznasz wyjątkową projektantkę krajobrazu i jej żywe dzieła. Woda była bardzo ważna w projektach Aliny Scholtz. Wodę w ogrodzie nazywała dobrą przyjaciółką roślin.

Zwiedzając wystawę przyjrzymy się planom ogrodów, parków i osiedli. Poszukamy na nich wody. Porozmawiamy o obiegu wody i o tym dlaczego jest taka ważna.

Warsztatowa część spotkania będzie przed budynkiem muzeum. Każdy wybierze rośliny z rabatki wodnej i skomponuje domowe oczko wodne.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z wymogami sanitarnymi obowiązującymi w związku z pandemią.

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Kultury Bez BarierZapisy przez stronę festiwalu.

Grupa wiekowa: dla rodzin

Dla kogo: Dla osób z niepełnosprawnością intelektualną

Sprawdź pozostałe wydarzenia w ramach Festiwalu Kultura Bez Barier w Muzeum Warszawy i oddziałach.