sob., 28.11.2020

Spacer
bezpłatny

Odolany Od nowa. Spacer online z architektką i fotografką Martą Baranowską.

Grafika. Na jasnym tle po prawej kolaż zrobiony ze zdjęć budynków. Nad nim tekst Przemiany. Obok tekst: Odolany Od nowa. Spacer online z architektką i fotografką Martą Baranowską.

Odolany to ta część Woli, która w ciągu ostatnich kilku zmieniła się nie tylko wizualnie, lecz również pod względem funkcji. Dlaczego tak się stało i na czym ta przemiana polega? Zapraszamy na spacer wirtualny po Odolanach. Wybranym miejscom przyjrzymy się przez pryzmat zdjęć pochodzących z cyklu „Wola w budowie”, stworzonego przez architektkę i fotografkę Martę Baranowską. Fotografie są częścią wystawy “Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku”.

Prowadzenie: Marta Baranowska, studio LOKALNY

Debata odbędzie się online – zapraszamy do śledzenia transmisji na Facebooku Muzeum Woli.

Marta Baranowska – absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej. Założycielka studia kreatywnego Lokalny. Realizuje projekty artystyczno-badawcze z pogranicza architektury, urbanistyki i przestrzeni miejskiej. Prowadzi autorskie warsztaty “Ułóż sobie miasto”.