czw., 08.12.2022

Oprowadzanie
7 zł normalny / 5 zł ulgowy

Oprowadzanie kuratorskie po wystawie „Białoszewski nieosobny”

Mironowi Białoszewskiemu poświęcono wiele książek, prac naukowych, projektów artystycznych czy filmów. Wystawa „Białoszewski nieosobny” w Muzeum Woli pokazuje jego życie i twórczość w nowy sposób. Opowiada o sieci artystycznych inspiracji i relacjach Białoszewskiego z innymi twórcami działającymi w Warszawie lat 40., 50. i 60.

Po wystawie oprowadzą jej kuratorki – Agnieszka Karpowicz oraz Magdalena Staroszczyk.

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie.

fot. T. Kaczor