sob., 12.09.2020

Oprowadzanie
wstęp płatny

Oprowadzanie po wystawie: „Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku”

O założeniach wystawy „Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku”, tematach i problemach na niej poruszanych opowie Konrad Schiller, kierownik Muzeum Woli.

Muzeum Woli, ul. Srebrna 12

Godzina 12.00

Liczba miejsc ograniczona, na oprowadzanie obowiązują zapisy pod adresem mailowym: magdalena.staroszczyk@muzeumwarszawy.pl

Wszystkie wydarzenia towarzyszące wystawie: „Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku” odbywające się w Muzeum Woli, organizowane są zgodnie z obowiązującymi w muzeum przepisami i normami sanitarnymi.