sob., 24.10.2020

Oprowadzanie
7 PLN/5 PLN

PRZEŁOŻONE | Oprowadzanie z gościem specjalnym po wystawie: „Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku”.

Grafika. Na jsanym tle po prawej kolaż zrobiony ze zdjęć budynków. Nad nim tekst Przemiany. Obok tekst: Krajobraz Woli po 1989 roku.

Z przyczyn od nas niezależnych musimy przełożyć oprowadzanie. O nowym terminie poinformujemy wkrótce.

Limit miejsc: 15

Prześledzenie narracji wystawy wraz z zaproszonym gościem, jest możliwością spojrzenia na jej założenia i stawiane przez nią problemy wychodząc poza kuratorskie ramy. Do opowieści o wystawie poproszony został Jarosław Zuzga, jeden z autorów zdjęć pokazywanych na wystawie.

Prowadzący: Jarosław Zuzga jest twórcą inicjatywy promującej stolicę „Okno na Warszawę”, to również fotograf i fotobloger warszawski, założyciel Warsaw Slow Design, z wykształcenia dziennikarz i filozof, z zawodu dyrektor artystyczny w wydawnictwie Semper, współtwórca serwisu fotoedytorów prasowych „fotoedytorzy.pl”.

Oprowadzanie w cenie biletu wstępu (normalny: 7.00 PLN/ulgowy: 5.00 PLN)

Więcej o wystawie Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku

Wydarzenia towarzyszące wystawie.