czw., 11.03.2021

Oprowadzanie
Bezpłatny

Oprowadzanie z kuratorką wystawy Patrycją Jastrzębską

Grafika. Na jasnym tle po prawej kolaż zrobiony ze zdjęć budynków. Nad nim tekst Przemiany. Obok tekst: Krajobraz Woli po 1989 roku.

Wystawa „Przemiany. Krajobraz Woli po 1989” to złożona i wielowątkowa opowieść o procesie przemiany naszej dzielnicy.

Kuratorka wystawy, Patrycja Jastrzębska (Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Mazowieckiej – Masław; projekt, „Tu było, tu stało”, NIAiU), przeprowadzi nas, nie tylko przez proces powstawania wystawy, ale przede wszystkim odsłaniając kolejne rozdziały i ich warstwy otrzymamy wnikliwy obraz dzielnicy w procesie przemian, która może być postrzegana jako synonim zmian po 1989 roku.

W czwartek wstęp na oprowadzanie jest darmowy.

Limit osób w Muzeum: 20.