sob., 19.11.2022

Warsztaty rodzinne
10 zł (jedno dziecko i jeden opiekun bezpłatnie)

Ręka, głowa, cień na ścianie. Teatr kolorowych cieni | „Białoszewski nieosobny”

Warsztaty rodzinne na wystawie „Białoszewski nieosobny” to okazja do poznania Mirona, jego kolegów i koleżanek, a także okazja do świetnej zabawy.

Mamy pomysł na teatr cieni… w kolorze. Czy to się uda? Jakie materiały i narzędzia należy dobrać?

Podczas warsztatu będziemy eksperymentować z formą teatru cieni, światłem i barwą. Przed warsztatem krótkie przedstawienie na podstawie wierszy Mirona Białoszewskiego i zwiedzanie wystawy z przewodniczką i rozwiązywanie zadań ze specjalnie przygotowanej karty.

Prowadzi: Katarzyna Żukowska

Sprawdź harmonogram warsztatów.