sob., 27.08.2022

Warsztaty rodzinne
10 zł (jedno dziecko i jeden opiekun bezpłatnie)

Scenko Pudełko, Otwórz się!

Warsztaty rodzinne na wystawie „Białoszewski nieosobny” to okazja do poznania Mirona, jego kolegów i koleżanek, a także okazja do świetnej zabawy.

Podczas warsztatów, stworzymy miniaturowe teatry inspirowane pracami Lecha Emfazego Stefańskiego – twórcy Teatru w mieszkaniu na Tarczyńskiej.

Kolorowe, tajemnicze, gotowe do eksperymentów z formą i treścią sceny i różnorodne scenografie z prawdziwym oświetleniem na baterie – to wyzwanie konstruktorskie i dla wyobraźni. Inspiracji poszukamy na wystawie, oglądając prace Emfazego i Ludmiły Murawskiej.

Sprawdź harmonogram warsztatów.