sob., 19.09.2020

Spacer

Spacer: Postindustrial na Woli. Drugie życie.

Spacer odbywać się będzie w ramach dziesiątej edycji wydarzeń: „Po Woli do Woli” organizowanych przez Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Mazowieckiej – Masław.

Podczas ekskursji prowadzonej przez kuratorkę wystawy, „Przemiany. Krajobraz Woli po 1989 roku”, prześledzone zostaną losy industrialnego dziedzictwa dzielnicy, które w ostatnich 30 latach uległo przeobrażeniu zyskując „drugie życie”. Uczestnicy zapoznają się zarówno z historią architektury wybranych obiektów, jak również okoliczności zmian.

Gdzie:  start w Muzeum Woli, ul. Srebrna 12

Godzina: 11:00

Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem: zapisy.maslaw@gmail.com