Używamy plików cookies do zbierania informacji dotyczących korzystania z serwisu Muzeum Warszawy i jego oddziałów. W każdej chwili możesz zablokować obsługę plików cookies w swojej przeglądarce. Pamiętaj, że zmiany ustawień w przeglądarce mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji stron internetowych naszego serwisu.

pl/en
Wydarzenia

sob., 29.10.2022
13:00–14:00

Warsztaty rodzinne
Muzeum Woli
10 zł (jedno dziecko i jeden opiekun bezpłatnie)

Teatr Ozdobny | „Białoszewski nieosobny”

Warsztaty rodzinne na wystawie „Białoszewski nieosobny” to okazja do poznania Mirona, jego kolegów i koleżanek, a także okazja do świetnej zabawy.

Pora na wielkie dekoracje teatralne!

Malować będziemy kostiumy i dekoracje, ściany i rekwizyty. To będą zajęcia malarsko-sportowe – dla tych, którzy mają ochotę zmierzyć się z największymi formatami. Dla innych dostępna będzie różnorodność elementów, do namalowania będą także mniejsze kartony-stroje tj. nakrycia głowy, kryzy i witrażo-strojo-ściany. Im więcej uczestników warsztatu, tym bardziej niesamowita stanie się odmieniona w scenę teatralną sala edukacyjna Muzeum Woli.

Naszą przewodniczką po świecie malowanych dekoracji do domowych teatrów będzie niezwykła Ludmiła Murawska. Malarka-cudowne dziecko i aktorka. Weźmiemy na warsztat jej obrazy, malowane przez nią kostiumy i dekoracje. Pobawimy się ogromnymi pędzlami i kartonami wyższymi niż my.

Bilety:

Udział w wydarzeniu na podstawie biletu w cenie 10.00 PLN do pobrania online lub w kasie Muzeum Woli.

Bilet uprawnia do wejścia na zajęcia jedno dziecko z jednym opiekunem_ką.

 

Sprawdź harmonogram warsztatów.

„Osmędusze” – Harfiarka, fot. Edward Hartwig, 1961, źródło: Narodowe Archiwum Cyfrowe


Rejestracja na wydarzenie

Rezerwacje on-line na to wydarzenie nie są dostępne.