niedz., 27.11.2022

Teatrzyk codzienności | warsztat artystyczny dla dorosłych z Bożką Rydlewską

Wystawa „Białoszewski nieosobny” opowiada o sieci artystycznych relacji poety. Podczas niedzielnych plastyczno-teatralnych warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Muzeum Woli  stanie się ona inspiracją do stworzenia własnego „teatrzyku codzienności”.

27.11(niedziela) spotkamy się w ramach 2 grup wiekowych.

Teatrzyk codzienności. Warsztat tworzenia przestrzennych teatrzyków z papieru w technice pop-up dla dorosłych

Bożka Rydlewska, mat. promocyjne

Grupa wiekowa: dla młodzieży i dorosłych
Czas: 14:30-17:00
Limit osób: 15
Udział w wydarzeniu na podstawie biletu do kupienia online w cenie 10.00 PLN lub w kasie Muzeum Woli

Prowadzi: Bożka Rydlewska

Bożka Rydlewska, mat. promocyjne

Artystka i ilustratorka, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Studiowała również na Högskolan för Design och Konsthantverk w Göteborgu. Zajmuje się twórczymi poszukiwaniami w obszarze grafiki, ilustracji, kolażu, odwołując się do tradycji obrazowania surrealistycznego oraz botaniki i literatury. Tworzy również papierowe rzeźby inspirowane książkową techniką pop-up. Brała udział w wielu wystawach w Polsce i za granicą m. in. w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie, w Trafostacji Sztuki w Szczecinie, w Festiwalu Illustrative w Berlinie, Festiwalu Wanted Design w Nowym Jorku czy Landmark North w w Hong Kongu.

Bilety w sprzedaży na 2 tygodnie przed wydarzeniem w kasie muzealnej i online.

Sprawdź program wydarzeń towarzyszących wystawie.