sob., 04.03.2023

Warsztaty rodzinne
10 zł (jedno dziecko plus opiekun)

Warszawa. Nowy dom | „Kim Lee. Królowa Warszawy”

Podczas warsztatów zrealizujemy wystawę w oparciu o zdjęcia Rafała Milacha.

Warsztaty artystyczne inspirowane są cyklem fotograficznym Rafała Milacha „Ba Lan”, co po wietnamsku oznacza Polska. Zdjęcia Rafała Milacha zwracają uwagę na wyjątkową społeczność Wietnamczyków zamieszkujących Warszawę. To osoby, których życie w Warszawie zasadniczo różni się od tego, co znamy. Na zdjęciach artysty-fotografika znajdziemy ludzi i miejsca przedstawione z bardzo bliska i z perspektywy niskiego lotu. Co je łączy, dlaczego są wyjątkowe? Fotografie można obejrzeć na portalu Kolekcje Muzeum WarszawyDowiedz się więcej o zakupie fotografii.

Informacje praktyczne

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 10-12 lat

Liczba uczestników: 15 dzieci

Udział w wydarzeniu na podstawie biletu do kupienia online lub w kasie Muzeum Woli.

Zdjęcia Rafała Milacha aktualnie prezentowane są na wystawie „Kim Lee. Królowa Warszawy”. Warsztaty są częścią programu towarzyszącego wystawie.

Zdjęcie główne: Bez tytułu, z cyklu „Ba Lan”, Rafał Milach, Wytwórnia nieznana, między 2005 a 2008, Warszawa, zbiory Muzeum Warszawy