sob., 11.02.2023

Warsztaty rodzinne

Warszawiacy przy pracy: fotograf społecznik i pionier

Poznajcie słynnych fotografów Warszawy, pionierów, wynalazców i wrażliwych społeczników.

Z jakimi wyzwaniami się mierzyli?
Na jakim sprzęcie pracowali?
Jak patrzyli na swoje miasto?

Zdjęcia starej Warszawy ich autorstwa wciąż budzą wiele emocji i wyzwalają setki komentarzy dziennie. Przyjrzyjmy się pracom i ich autorom, m.in. widokom warszawskiej Woli, w obiektywach pierwszych fotoreporterów, którzy pragnęli opowiedzieć o swoim mieście przyszłym pokoleniom. Co znajdziemy na fotografiach, a czego tu brak?

W części warsztatowej spotkania stworzycie elegancki album fotograficzny z własnymi interaktywnymi kompozycjami.

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 9–12 lat

Miejsce: Muzeum Woli, ul. Srebrna 10

Bilety w sprzedaży na 3 tygodnie przed wydarzeniem.

Jeden bilet upoważnia do wstępu dziecko i jednego opiekuna.

Wydarzenie jest częścią cyklu warsztatów rodzinnych Warszawiacy przy pracySprawdź terminy pozostałych warsztatów.