sob., 17.12.2022

Warsztaty rodzinne

Warszawiacy przy pracy: wytwórca bombek

Jak powstają bombki?
Czy znajdziemy w Warszawie fabryki lub manufaktury bombek?
Jak wygląda produkcja kolorowych sfer?
Czy producenci zawieszają działalność latem, by wrócić do wzmożonej aktywności zimą, jak… św. Mikołaj?

Na spotkaniu zapoznamy się z warszawskimi zakładami produkującymi ozdoby wigilijne. Posłuchamy także grudniowych i okołoświątecznych historii z wolskich ulic.

Stworzymy ozdoby choinkowe – we wszelkich formach, kształtach i kolorach. Inspiracją będzie fascynująca historia Woli.

Dla kogo: rodziny z dziećmi w wieku 5–12 lat

Miejsce: Muzeum Woli, ul. Srebrna 10

Bilety w sprzedaży na 3 tygodnie przed wydarzeniem.

Jeden bilet upoważnia do wstępu dziecko i jednego opiekuna.

Wydarzenie jest częścią cyklu warsztatów rodzinnych Warszawiacy przy pracySprawdź terminy pozostałych warsztatów.

Warsztat jest również częścią Gwiazdki sąsiedzkiej w Muzeum Woli.

Bilet zakupiony na warsztat uprawnia do uczestnictwa w pozostałych aktywnościach w ramach Gwiazdki sąsiedzkiej.

Na wybrane z programu aktywności obowiązuje mailowa rezerwacja, której można dokonać do 16.11 do godz. 20:00 na adres:

katarzyna.zukowska@muzeumwarszawy.pl

Ilość miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona!