sob., 14.10.2023

Austriackie Forum Kultury
wstęp wolny

Danube Transformation Agency for Agency – spotkanie z grupą architektoniczno-badawczą DTAFA (w języku angielskim)

Danube Transformation Agency for Agency (DTAFA) to grupa architektoniczno-badawcza. Wyróżnione w 2022 roku w ramach Nowego Europejskiego Bauhausu przedsięwzięcie poświęcone jest badaniu rzeki Dunaj, jej stanu zachowania, uregulowania i przede wszystkim jej przyszłości.

Twórcy projektu proponują rozwiązania środowiskowe i infrastrukturalne poprawiające kondycję rzeki i jej różnorodności ekosystemowej.

W spotkaniu moderowanym przez Konrada Schillera, jednego z kuratorów 15. edycji WARSZAWY W BUDOWIE, udział weźmie część kolektywu The Danube Transformation Agency for Agency (DTAFA): Violetta Leitner oraz Ege Kökel.

Wydarzenie odbywa się w języku angielskim.

Miejsce: Austriackie Forum Kultury, ul. Próżna 7/9

Wydarzenie w ramach 15. edycji festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE: „Zimno już było”.

Sprawdź program festiwalu WARSZAWA W BUDOWIE.

Organizator: Austriackie Forum Kultury