sob., 28.05.2022

Warsztaty rodzinne

Wrażenia znad rzeki | Niech płyną! Inne rzeki Warszawy

grafika, na białym tle niebieski gruby zygzak przypominający rzekę, niebieski stopniowo kolor się rozjaśnia, na środku duży czarny napis niech płyną, poniżej mniejszy czarny napis inne rzeki warszawy

Ostatnie rodzinne warsztaty towarzyszące wystawie „Niech płyną! Inne rzeki Warszawy” poświęcimy ekspozycji na parterze.

Przed wami gra i warsztaty, dzięki którym uruchomimy wszystkie zmysły: wzrok i słuch, dotyk, smak, a także węch.

Przypomnijcie sobie czas spędzony nad rzeką. Jak się czuliście? Co pierwsze przychodzi wam na myśl?

Za pomocą różnych technik artystycznych stworzymy oryginalną księgę wspomnień dotykowych, olfaktorycznych i innych.

Informacje praktyczne

Dla kogo: 7 – 12 lat